Το πρόγραμμα του ΑΠΑΣ Τα Φανάρια στην Γ’ Εθνική Κατηγορία | Τζάμπολ στις 13 Οκτωβρίου με Λοκρό στη Νάξο

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο η κλήρωση του 2ου Ομίλου, για την Γ’ Εθνική Κατηγορία, στην οποία συμμετέχει ο ΑΠΑΣ Τα Φανάρια.

Οι ομάδες που μπήκαν στην κλήρωση ήταν οι εξής:

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ, ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ,  ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ, ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ, ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ,  ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ, ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ,  Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ,  ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ, ΑΣ ΠΕΡΑ,  ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ,  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ,  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ,  ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ.

Πρώτο τζάμπολ για τον ΑΠΑΣ Τα Φανάρια στις 13 Οκτωβρίου στο κλειστό της Νάξου, με τον Λοκρό Αταλάντης.

1η Αγωνιστική – 13/10/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 20/10/19

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική – 27/10/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

4η Αγωνιστική – 03/11/19

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

5η Αγωνιστική – 10/11/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

6η Αγωνιστική – 24/11/19

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

7η Αγωνιστική – 01/12/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ

8η Αγωνιστική – 08/12/19

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

9η Αγωνιστική – 15/12/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

10η Αγωνιστική – 22/12/19

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΠΕΡΑ

11η Αγωνιστική – 05/01/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 12/01/20

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

13η Αγωνιστική – 19/01/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

14η Αγωνιστική – 26/01/20

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15η Αγωνιστική – 02/02/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

16η Αγωνιστική – 09/02/20

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

17η Αγωνιστική – 23/02/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

18η Αγωνιστική – 08/03/20

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

19η Αγωνιστική – 15/03/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

20η Αγωνιστική – 22/03/20

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

21η Αγωνιστική – 29/03/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

22η Αγωνιστική – 05/04/20

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

23η Αγωνιστική – 12/04/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

24η Αγωνιστική – 26/04/20

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ

25η Αγωνιστική – 03/05/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΠΕΡΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 10/05/20

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΠΕΡΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Βαγγέλης Σταυρακόπουλος: Θέλαμε πολύ να κερδίσουμε στην πρεμιέρα [vid]

Δείτε τι δήλωσε στην κάμερα του arthografos.gr και τον Μάνο Χρυσό, ο προπονητής του Αγίου Ιεροθέου, Βαγγέλης Σταυρακόπουλος, λίγο...

Πήρε το ζητούμενο στο νήμα η Θύελλα Καμαρίου

Αγχωτικό ήταν το ξεκίνημα για την Θύελλα Καμαρίου, στην πρεμιέρα της στον 5ο Όμιλο, στην Γ' Εθνική Κατηγορία, επικρατώντας...

Νίκος Κωτσοβός: Κάθε παιχνίδι θα πηγαίνει στο γκολ [vid]

Δείτε τι δήλωσε στον συνεργάτη της ιστοσελίδας μας, Μάνο Χρυσό, λίγο μετά την ολοκλήρωση του αγώνα με τον Άγιο...

Πάλεψε αλλά ηττήθηκε η Άνω Μερά

Την ήττα από τον Άγιο Ιερόθεο, στην παρθενική της εμφάνιση στην Γ' Εθνική Κατηγορία, γνώρισε πριν από λίγο εκτός...

Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας για Θύελλα Καμαρίου και Άνω Μερά

Ολοκληρώθηκαν πριν από λίγο οι αναμετρήσεις της Θύελλας Καμαρίου και της Άνω Μεράς, για την πρεμιέρα της Γ' Εθνικής...

Νικηφόρο ξεκίνημα για τους Παίδες του Πλοηγού και μεγάλη νίκη στην Σαντορίνη

Με 56-57 ο Πλοηγός Αντίπαρου νίκησε την ΑΕ Σαντορίνης, στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος παίδων της ΕΣΚ Κυκλάδων. Η ομάδα της...

Νίκη για τους παίδες του Α.Ο Ερμούπολης απέναντι στον Άρη Σύρου

Νικηφόρα ξεκίνησε το φετινό πρωτάθλημα η παιδική ομάδα του Α.Ο Ερμούπολης. Σε αγώνα που έγινε χθες στο κλειστό Δ....

«Φιλική» νίκη του Πανναξιακού στην Πάρο

Φιλικό προπονητικού χαρακτήρα διεξήχθη το απόγευμα του Σαββάτου ανάμεσα στον γηπεδούχο ΑΟ Πάρου και τον Πανναξιακό. Οι δύο προπονητές είχαν...