Ετικέτα: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου (16/2)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου (16/2) Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 16/02/19 17:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (13/2)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (13/2) Με ένα παιχνίδι συνεχίζεται σήμερα η αγωνιστική δραστηριότητα στο πρωτάθλημα της ΕΠΣ Κυκλάδων.. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΙΑΣ...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (15/17/2)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (15/17/2) Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα 1. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 15/02/19 16:45 2. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. -...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (9/2)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (9/2) Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα και διαιτητές αγώνων (9-10/2)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα και διαιτητές αγώνων (9-10/2) Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα . Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.,...

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Το πρόγραμμα αγώνων (6-10/2)

ΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 6 - 9 -10 - 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019              ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΕΤΆΡΤΗ 6/2/2019 ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 16.30 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2/2019 ΑΟ...

ΕΣΚ Κυκλάδων: Τρεις αναμετρήσεις σήμερα [2/2]

ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2–3–6 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/2019 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ ΕΑΟ ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ –ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΑΡΟΥ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 12.45 18.00 20.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΝΟΥ ΑΚΔΕ ΑΠΧ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2/2019 ΑΜΕΣ...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων (26-27/1)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων (26-27/1) Δείτε το προσεχές πρόγραμμα της ΕΠΣ Κυκλάδων όπως αυτό έχει ανακοινωθεί στον πίνακα της Ένωσης μας… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα χθεσινά αποτελέσματα και το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε συνοπτικά όλα τα χθεσινά αποτελέσματα, καθώς και το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων, στα γήπεδα της ΕΣΚ Κυκλάδων. Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος...

ΕΣΚ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων [19-20/1]

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα της ΕΣΚ Κυκλάδων για αυτό το Σαββατοκύριακο. ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 19-20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΜΠΤΗ 16/1/2019 ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 16.30 ΠΑΙΔΩΝ Αναβολή  ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1/2019 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ...

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Χορηγούμενη καταχώρηση

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV

Χορηγούμενη καταχώρηση

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΤΥΠΟΣ

FACEBOOK PAGE