Δευτέρα 15 Ιούλιος 2019.

Οι Πρωταθλητές και Κυπελλούχοι όλων των Ενώσεων

Αναλυτικά οι ΕΠΣ όλης της χώρας, οι πρωταθλητές και οι κυπελλούχοι των Ενώσεων.

ΕΠΣ Έβρου
Πρωτάθλημα : Ορέστης Ορεστιάδας
Κύπελλο : Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΕΠΣ Θράκης
Πρωτάθλημα : 
Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου
Κύπελλο :
Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου

ΕΠΣ Ξάνθης 
Πρωτάθλημα : Ηρακλής Νέου Ζυγού
Κύπελλο : Ορφέας Ξάνθης

ΕΠΣ Δράμας
Πρωτάθλημα : 
Πανδραμαϊκός
Κύπελλο : 
Πανδραμαϊκός

ΕΠΣ Καβάλας
Πρωτάθλημα : 
Δόξα Θεολόγου
Κύπελλο : 
Αετός Οφρυνίου

ΕΠΣ Σερρών
Πρωτάθλημα
: Δόξα Κάτω Καμήλας
Κύπελλο : Πανσερραϊκός

ΕΠΣ Κιλκίς
Πρωτάθλημα
: Κιλκισιακός
Κύπελλο : Αλέξανδρος Κιλκίς

ΕΠΣ Μακεδονίας
Πρωτάθλημα : Ποσειδώνας Μηχανιώνας, ο δεύτερος μέσω play off
Κύπελλο : Θερμαϊκός Θέρμης

ΕΠΣ Χαλκιδικής
Πρωτάθλημα : Σε εξέλιξη
Κύπελλο : ΠΟ Τριγλίας

ΕΠΣ Πέλλας
Πρωτάθλημα : Θύελλα Σαρακηνών
Κύπελλο : Εδεσσαϊκός

ΕΠΣ Ημαθίας
Πρωτάθλημα : Play Off
Κύπελλο : Βέροια

ΕΠΣ Πιερίας
Πρωτάθλημα : ΑΕ Καρίτσας
Κύπελλο : ΑΕ Καρίτσας

ΕΠΣ Φλώρινας
Πρωτάθλημα : ΠΑΣ Φλώρινας
Κύπελλο : Μελιτέας Μελίτης

ΕΠΣ Καστοριάς
Πρωτάθλημα : Αστραπή Μεσοποταμίας
Κύπελλο : Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

ΕΠΣ Κοζάνης
Πρωτάθλημα : ΑΕΠ Καραγιαννίων
Κύπελλο : Μακεδονικός Φούφα

ΕΠΣ Γρεβενών
Πρωτάθλημα : ΑΟ Σειρήνα
Κύπελλο : Γρεβενά Αεράτα

ΕΠΣ Τρικάλων
Πρωτάθλημα : Διγενής Νεοχωρίου
Κύπελλο : ΑΣ Μετέωρα

ΕΠΣ Καρδίτσας
Πρωτάθλημα : Play off
Κύπελλο : ΑΟ Σελλάνων

ΕΠΣ Λάρισας
Πρωτάθλημα : Ηρακλής Λάρισας
Κύπελλο : ΠΟ Ελασσόνας

ΕΠΣ Θεσσαλίας
Πρωτάθλημα : Διαγόρας Στεφανοβίκειου
Κύπελλο : Ολυμπιακός Βόλου

ΕΠΣ Ηπείρου
Πρωτάθλημα : ΑΟ Ανατολής
Κύπελλο : Θρίαμβος Σερβιανών

ΕΠΣ Θεσπρωτίας
Πρωτάθλημα : Ατρόμητος Σαγιάδας
Κύπελλο : Σούλι Παραμυθιάς

ΕΠΣ Πρέβεζας / Λευκάδας
Πρωτάθλημα : ΠΑΣ Πρέβεζα
Κύπελλο : Τηλυκράτης

ΕΠΣ Άρτας
Πρωτάθλημα : Αναγέννηση Άρτας
Κύπελλο : Δόξα Άρτας

ΕΠΣ Κέρκυρας
Πρωτάθλημα : Θιναλιακός
Κύπελλο : Θιναλιακός

ΕΠΣ Φθιώτιδας
Πρωτάθλημα : ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Κύπελλο : Αταλάντη

ΕΠΣ Εύβοιας
Πρωτάθλημα : ΑΟ Νέας Αρτάκης
Κύπελλο : ΑΟ Νέας Αρτάκης

ΕΠΣ Φωκίδας
Πρωτάθλημα : Απόλλων Ευπαλίου
Κύπελλο : Αστέρας Ιτέας

ΕΠΣ Ευρυτανίας
Πρωτάθλημα : Play Off
Κύπελλο : ΑΟ Ποταμιάς

ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας
Πρωτάθλημα : Play Off
Κύπελλο : Όμηρος Νεοχωρίου

ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης
Πρωτάθλημα : ΑΟ Πρόννων
Κύπελλο : Παλληξουριακός

ΕΠΣ Βοιωτίας
Πρωτάθλημα : Κιθαιρώνας Καπαρελλίου
Κύπελλο : ΑΟ Υπάτου

ΕΠΣ Αθηνών
Πρωτάθλημα : ΑΕ Κηφισιάς, Φωστήρας (δύο όμιλοι)
Κύπελλο : Ηλυσιακός

ΕΠΣ Πειραιά
Πρωτάθλημα : Ερμής Κορυδαλλού, ΑΕ Μοσχάτου (δύο όμιλοι)
Κύπελλο : Εθνικός Πειραιά

ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής
Πρωτάθλημα : Μαρκό
Κύπελλο : Αχαρναϊκός

ΕΠΣ Δυτικής Αττικής
Πρωτάθλημα : Ακράτητος
Κύπελλο : Ασπρόπυργος

ΕΠΣ Κορινθίας
Πρωτάθλημα : Κόρινθος 2006
Κύπελλο : ΠΑΣ Κόρινθος

ΕΠΣ Αχαΐας
Πρωτάθλημα : ΘΎΕΛΛΑ ΠΑΤΡΏΝ
Κύπελλο : Ατρόμητος Πατρών

ΕΠΣ Αργολίδας
Πρωτάθλημα : Ναύπλιο 2017
Κύπελλο : Παναργειακός

ΕΠΣ Αρκαδίας
Πρωτάθλημα : ΑΕΚ Τρίπολης
Κύπελλο : ΑΣ Λεωνίδιο

ΕΠΣ Ηλείας
Πρωτάθλημα : Play Off
Κύπελλο : Ξενοφών Κρεστένων

ΕΠΣ Μεσσηνίας
Πρωτάθλημα : ΑΟ Διαβολιτσίου
Κύπελλο : Καλαμάτα

ΕΠΣ Λακωνίας
Πρωτάθλημα : Πανγυθεατικός
Κύπελλο : ΑΕ Πελλάνας

ΕΠΣ Ζακύνθου
Πρωτάθλημα : ΑΟ Τσιλιβή
Κύπελλο : ΑΟ Κατασταρίου

ΕΠΣ Χανίων
Πρωτάθλημα : Πανακρωτηριακός
Κύπελλο : ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΕΠΣ Ρεθύμνου
Πρωτάθλημα : ΑΕ Μυλοποτάμου
Κύπελλο : ΑΟ Επισκοπής

ΕΠΣ Ηρακλείου
Πρωτάθλημα : Play Off
Κύπελλο : Ατσαλένιος

ΕΠΣ Λασιθίου
Πρωτάθλημα : ΑΟ Αγίου Νικολάου
Κύπελλο : ΟΦ Ιεράπετρας

ΕΠΣ Δωδεκανήσου
Πρωτάθλημα : ΑΣ Ρόδος
Κύπελλο : Διαγόρας Ρόδου

ΕΠΣ Σάμου
Πρωτάθλημα : Play Off
Κύπελλο : Πανσαμιακός – ΑΕ Καρλόβασι (τελικός)

ΕΠΣ Κυκλάδων
Πρωτάθλημα : Άνω Μερά
Κύπελλο : Πανθηραϊκός

ΕΠΣ Λέσβου
Πρωτάθλημα : Όλυμπος Αγιάσου
Κύπελλο : Αιολικός

ΕΠΣ Χίου
Πρωτάθλημα : Κανάρης
Κύπελλο : Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ