ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (15/17/2)

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 15/02/19 16:45
2. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 16/02/19 16:00
3. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 17/02/19 11:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
4. Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:00
5. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 17/02/19 11:30
6. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 17/02/19 14:45
7. Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 23/02/19 16:00
8. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 24/02/19 11:30
9. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HELLENIC SEAWAYS 
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
10. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00
11. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
12. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 13/02/19 15:30
13. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 15/02/19 16:30
14. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 16/02/19 13:00
15. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 01/03/19 16:45
16. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 01/03/19 16:45
17. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 02/03/19 12:45
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
18. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 16/02/19 19:30
19. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 23/02/19 18:00
20. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00
21. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 02/03/19 17:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
22. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 16/02/19 20:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
23. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 20/02/19 16:30
24. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00
25. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 23/02/19 16:00
26. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 24/02/19 15:00
27. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 03/03/19 13:00
28. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 08/03/19 16:45
29. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΤΗΝΟΥ Σάββατο 09/03/19 12:00
30. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 10/03/19 15:00
31. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 10/03/19 15:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
32. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 24/02/19 14:45
33. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 09/03/19 17:00
34. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 10/03/19 15:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
35. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 02/03/19 17:00
36. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 17:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ 
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
37. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 13/02/19 18:30
38. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 16/02/19 17:00
39. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 17/02/19 13:00
40. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 03/03/19 15:00
41. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00
42. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 03/03/19 17:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
43. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 16/02/19 15:00
44. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 17/02/19 11:00
45. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 02/03/19 15:00
46. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
47. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 16/02/19 17:30
48. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 03/03/19 14:45
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
49. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 16/02/19 19:00
50. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 17/02/19 10:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
51. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00
52. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 09/03/19 17:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
53. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00
54. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 10/03/19 20:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.